Projektowanie stron


strona glówna
projektowanie stron
pozycjonowanie
copywriting
hosting
Konfig. poczty
klienci - portfolio
znajomi
kontakt
sprawdź Page Rank
 


Projektowanie, wykonywanie stron internetowychInternet w Polsce zaczął się rozwijać zaledwie ponad dziesięć lat temu, a nie wyobrażamy sobie dziś życia bez niego. Tak szybkiego dostępu do informacji nie może zapewnić żadne inne medium. Dlatego tak istotne jest posiadanie dobrej pod względem merytorycznym, strukturalnym i graficznym strony internetowej. Właśnie te trzy czynniki dają rękojmię, że będzie ona chętnie odwiedzana przez internautów.

Może ktoś w tym momencie właśnie nie włączył komputera, by przejrzeć oferty z branży Państwa firmy. Korzyści, jakie może w takiej chwili przynieść posiadanie własnej, profesjonalnej strony internetowej łatwo sobie wyobrazić. Atrakcyjna wizualnie i merytorycznie oferta zaprezentowana na stronie internetowej na pewno zwróci na siebie uwagę. Istotne jest przy tym, aby Państwa strona była nie tylko ciekawa graficznie i merytorycznie, ale by była również profesjonalnie wykonana pod względem programistycznym. W dzisiejszych czasach stronę internetową potrafi właściwie zrobić każdy, korzystając z szablonów i tzw. "gotowców". Ale tak wykonana strona może zniechęcić Państwa potencjalnego klienta do nawiązania z Państwem kontaktów. Długo ładująca się witryna, źle dobrane czcionki, fatalna grafika, "wściekłe" kolory, strona "sypiąca się" w różnych przeglądarkach, tylko odstraszają zamiast zachęcać. Warto więc zainwestować stosunkowo niewielkie pieniądze na profesjonalny projekt strony.

Projektowanie stron - czyli wykonywanie layoutu, wstawienie grafiki, zdjęć i poprawne programistyczne ich wykonanie, to nasza pasja i profesja od 1999 roku. Od tego czasu tworzymy strony internetowe dla naszych klientów. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam na zaoferowanie produktu najwyższej jakości, zgodnego z obowiązującymi trendami. Każdy klient jest przez nas traktowany indywidualnie, dzięki temu otrzymuje produkt unikalny i dopracowany zarówno od strony wizualnej, jak i informatycznej. Opracowana przez nas metoda rejestracji stworzonego serwisu w wyszukiwarkach i katalogach internetowych - tzw. pozycjonowanie stron -sprawia, że strony naszych klientów są łatwo odnajdywane i odwiedzane przez internautów.

Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, będąc przekonani, że wykonanie strony www warto powierzyć doświadczonym profesjonalistom.