Pozycjonowanie stron


strona glówna
projektowanie stron
pozycjonowanie
copywriting
hosting
Konfig. poczty
klienci - portfolio
znajomi
kontakt
sprawdź Page Rank
 


Pozycjonowanie i optymalizacja stron (SEO)Zaprojektownie serwisu www , nawet bardzo atrakcyjnegoo, nie oznacza, że Internauci będą sami przychodzić po informację. Internauta szuka ciekawych serwisów www na specjalnych stronach - "wyszukiwarkach" i dopiero pojawienie się Twojego serwisu w wynikach umożliwia dotarcie do Państwa stron. Dlatego tak ważne jest przeprowadzenie programu informacji o witrynie. Już w czasie prac nad serwisem wykonamy optymalizację i zgłoszenie do wyszukiwarek. OPTYMALIZACJA jest dostosowaniem serwisu tak, aby każda wyszukiwarka rozumiała treść strony w 100%.

Następny etap - pozycjonowanie strony www - wykonujemy po zakończeniu wszelkich prac w serwisie. POZYCJONOWANIE, jest usługą mającą na celu pomoc Twojej firmowej witrynie w pojawianiu się na jak najwyższych miejscach w serwisach wyszukujących, wyprzedzić, kilkadziesiąt, kilkaset tysięcy (lub powyżej miliona) stron konkurencji.

Pozycjonowanie jest najlepszą i najskuteczniejszą metodą promocji strony w internecie. W porównaniu z usługami płatnych linków oferowanymi przez serwisy wyszukiwawcze, jest to metoda bardzo ekonomiczna.

Pozycjonowanie pozwala na znaczne zwiększenie odwiedzalności strony przy zachowaniu relatywnie niskich kosztów.

Sam proces pozycjonowania polega na optymalizacji kodu strony pod kątem wyszukiwarek internetowych i stosowaniu różnych technik mających sprawić że po wpisaniu określonej frazy to "nasza" strona pojawi się na pierwszych miejscach na liście wyników.

Na efekty pozycjonowania trzeba poczekać w zależności od wyszukiwarki w jakiej chcemy uzyskać wysoką pozycję. Czas ten jest od nas niezależny i wiąże się z tym, że od momentu zarejestrowania strony w wyszukiwarce, do momentu zaindeksowania strony (czyli faktycznego pojawienia się jej na liście wyników) mija od kilku tydodni, do kilku miesięcy.

Na koniec jeszcze jedna istotna informacja - przy pozycjonowaniu nie posługujemy się żadnymi "automatami", ani innymi technikami uznawanymi przez wyszukiwarki (szczególnie Google) za zabronione. Stąd też efekty uzyskiwane przez nas są długofalowe i promowanej przez nas stronie nie grozi karne usunięcie z indeksu browserów. A tak niestety często bywa, gdy zamawia się tę usługę u tzw. "pokemonów", czyli nie majacych doświadczenia lub celowo oszukujących klientów pseudo pozycjonerów. Szczególnie przestrzegamy przed zamawianiem ww. na różnego rodzaju aukcjach, gdzie za 19.99 zł "pokemon" gwarantuje - sic! , wypromowanie strony. Tak "wypromowana" strona, zazwyczaj znika po kilku tygodniach z indeksu na co najmniej kilka miesięcy, a bywa. że ban jest "dożywotny".